kapat

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz. Temsilci arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle irtibata geçerek size yardımcı olacaklar.

Ad Soyad:
Telefon:
Mesajınız:

Nasıl Çalışır

Arabanızı ve Yaptırmak İstediğiniz İşlemi Seçin

Arabanızı marka ve modeline göre uygun bakım pakedini seçip randevu kaydını tamamlayın. Yaptırma istediğiniz başka işlemler varsa siparişinize ekleyebilir, yapılacak işlemlerle ilgili bilgi sahibi değilseniz tüm kontrolleri bize bırakabilirsiniz. Ustalarımız periyodik bakım için yapılması gereken ekstra işlemleri araç başı kontrollerinde tespit edip aracınızın bakımını eksiksiz tamamlayabilmektedir.

 

İpekler Oto Servis Ayağınıza Gelsin

En kaliteli parçalar ve sertifikalı ustalarımız sizin istediğiniz yerde ve zamanda arabanızın bakımı uygun fiyatlarla yapılır. Son teknoloji arıza tespit cihazları ile gerekli kontroller tamamlanır. 51 noktada yapılan kontoller ile aracınızın tam checku-up'ı yapılıp bir sonraki bakıma kadar arabanızı güvenle sürmeniz sağlanır. 

 

Ödemeyi Dilerseniz Online Dilerseniz Araç Başında Yapın

İpekler Oto Servis ile isterseniz randevunuzu oluştururken, isterseniz de aracınızın işlemleri tamamlandıktan sonra araç başında ödeme yapabilirsiniz. Bakım ücretini ister anlaşmalı bankalardan taksitli veya tek çekim ile, ister havale/eft ile, isterseniz de araç başında peşin ödeyebilirsiniz. 

 

1 Yıl / 10.000 km Garantili İşlemler

İpekler Oto Servis aracınız için en kaliteli yedek parçaları kullanır. Bu sayede de yaptığı tüm işlemler 1 yıl / 10.000 km süresince garanti altındadır. İpekler Oto Servis arabanızın bakımını yaptırana kadar değil, arabanıza sahip olduğunuz süre boyunca sizin yanınızdadır.