kapat

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz. Temsilci arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle irtibata geçerek size yardımcı olacaklar.

Ad Soyad:
Telefon:
Mesajınız:

Kurtarıcı Hizmeti

Oto kurtarma güçlü vinç makinaları ile işlem yapılan ve yolda yardıma muhtaç araçların bir yerden başka bir yere taşınma işlemidir. Bu işlem daha çok vinç operatörleri tarafından gerçekleşir. Tabi bazı bölgelerde farklı taşıma araçları ve faliyetleri de uygulanmaktadır. Yol yardımına ihtiyacı olan kişi en yakın oto kurtarma ekibi ile irtibat kurar ve yardım ister. Daha sonrasında ise oto kurtarma ekibi en kısa sürede olay yerine gelir ve gerekli işlemleri gerçekleştirir.

Bu işlem sırasında tüm güvenlik önlemleri alınmalıdır. Araç yolda kaldığında veya herhangi bir kaza meydana geldiğinde ilk olarak kendi güvenliğinizi sağlanmalı, diğer araçların göreceği şekilde uyarı levhaları asılmalı veya dörtlüler aktif bir şekilde bırakılmalıdır. Bunu sebebi ise daha farklı kazaları önlemek ve diğer sürücülerin dikkat etmesini sağlamaktır.

Bu işlemleri yaptıktan sonra sizler kaza sonucu kendinizde herhangi bir hasar olup olmadığını kontrol ettikten sonra ambulans ve sağlık ekiplerine de haber vermeyi unutmayınız. Bizler ne olursa olsun bu tarz durumlarda direkt olarak sağlık kuruluşlarına durumu belirtmenizi öneriyoruz.

Kurtarıcı neden önemlidir ?

- Aracınızın ve sizin güvenliğiniz için

- Kazalı ya da arızalı aracınızın daha fazla zarar görmemesi için

-  EN kısa zamanda tamir ve bakımlarının yapılması için

- Mağduriyetinizin giderilmesi için kurtarıcı çok önemlidir.

- Siz de kaza ve arıza durumunda yol yardımı almak ve kurtarıcı hizmeti almak istiyorsanız bizi arayın.

                    Sayfaya Dön                     Sonraki Resim